Apple Arcade'e 6 Yeni Oyun Eklendi

Apple’ın iOS oyun aboneliği hizmeti olan Apple Arcade, abonelerin incelemeleri için birkaç yeni sürüm içermektedir. Bu haftaki sayfa, altı yeni oyun içeriyor.

Guildlings, Threes'in yaratıcısı Asher Vollmer, IGF Jamie Antonisse ve Sirvo Studios'tan Guildlings bir fantezi macerası. Oyun, modern bir fantezi hikayesini anlatıyor ve klasik RPG'ler, göster ve tıkla bulmaca oyunları ve görsel romanlar gibi şeylerden ilham alıyor. Oyun güzel sanatlar, kısa mesaj tarzı iletişim seçenekleri ve sıra tabanlı dövüşlerde kullanılabilecek çeşitli yetenekler içeriyor. Guildlings, öyküsünü episodik olarak anlatacak, yalnızca bugün ilk kez yayımlanacak.

UFO on Tape: First Contact: Revolutionary Concepts tarafından geliştirilen First Contact, dünya dışı yaşamın kanıtlarını yakalamak için oyuncuları uzaklaştırıyor. Bu, Tepsideki 2010 App Store oyunu UFO'nun bir devamı ve uzaylılardan veya UFO'lardan video kanıtları yakalamak için şehirleri oyunculara şehirlere gönderiyor.
Oink Games tarafından geliştirilen Takeshi ve Hiroshi, oyun ile kısa hikaye arasında bir yerde. Küçük kardeşi için oyunlar oynadığı için, oyun meraklısı bir oyun tasarımcısı Takeshi'yi izler. Takeshi, erkek kardeşine bir meydan okuma vermek istiyor ancak kaybedeceği ve oyundan ayrıldığı için çok fazla zorluk çekmesini istemiyor.

Rogue Game’in Sociable Soccer, neye benzediği ile ilgilidir, telefonunuzda oynayabileceğiniz bir futbol oyunu. Oyun, kadroları yönetmeni, oyuncuları toplayıp yükseltmeni ve tabii ki futbol oynamanı sağlıyor. Oyun, dokunmatik ekran kontrolleri veya bir kontrol cihazı ile kendinize uygun maçlar yapmanıza izin verir veya oyunun menajer olarak oynamasını izleyebilirsiniz.

Discolored, gizemli yol kenarındaki bir lokantada belirlenen ilk kişi bir bulmaca oyunudur. Shifty Eye Games tarafından geliştirilen atmosferi ağır, siyah ve beyaz ile başlayan ve dünyayı çözerek renkleri çözerek yavaşça bulmaca çözen ürkütücü bir dünya. Ne kadar çok renk ekler ve çözdüğün bulmaca ne kadar fazla olursa, restoranın dünyası o kadar fazla açılmaya başlar ve o kadar çok oda keşfedersin.
Marble It Up: Mayhem!, mermerinizi karmaşık bir dizi engelden geçirerek seyri devam ettirmeye çalışmakla ilgili. Oyunda, mermer yönlendirme becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak tek oyunculu seviyeleri ve becerilerinizi diğer oyunculara karşı test etmenize izin veren bir çevrimiçi çok oyunculu modu bulunuyor.

Tüm Apple Arcade sürümlerinde olduğu gibi, bu oyunlar servise abone olan herkes için ücretsizdir. Şu anda üç oyun da mevcut ve iPhone, iPad veya Apple TV'de oynatılabilir.
 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar