Blizzard'ın Kış İndirimleri Başladı

Blizard'ın Kış İndirimleri Başladı

Blizard'ın beklenen kış indirimleri an itibariyle başladı 2 Aralık’a kadar Blizzard Mağazası'nda devam edecek indirimler şu şekilde sıralanıyor.
• World of Warcraft®: Battle for Azeroth™ – Battle for Azeroth’ta (Standard, Digital Deluxe Sürümü veya Digital Deluxe Yükseltmesi) ve diğer Digital Deluxe eşyalarında %50’ye varan indirimlerin yanı sıra yeni oyuncuların aboneliği ilk ay %50 indirimli. Aboneliğin hem World of Warcraft hem de World of Warcraft Classic’e erişim sağladığını hatırlatalım.
• Overwatch® – Standart Sürümde %25, PC için olan Legendary Edition’da ise %50 indirim şansı başladı. Ayrıca bugünden itibaren 4 Aralık’a kadar oyunun PC, PS4 ve Xbox One sürümlerini ücretsiz deneyebilirsiniz!
• Hearthstone® – Hearthstone Kahramanları Alleria Windrunner, Magni Bronzebeard ve Medivh’i %30 indirimle satın alabilirsiniz.
• Diablo® III – Ana oyun ve Reaper of Souls genişleme paketinde %50’ye varan indirimlerin yanı sıra Eternal Collection, Battle Chest, Rise of Necromancer ve Reaper of Souls Digital Deluxe sürümlerinde indirimler başladı.
• Heroes of the Storm® –Welcome to the Nexus ve Heroic Reinforcements Paketlerinde %30’a varan indirim fırsatı sizi bekliyor. Ayrıca sadece oyun içinde yer alan 360-day Stim Pack de %33 indirimli.
• StarCraft®: Remastered ve StarCraft® II – StarCraft Remastered ve StarCraft II ek paketleri ile oyun içi yorumlar yapan sunuculara %50’ye varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. StarCraft Remastered ve Cartooned paketi de %40 indirimde.

İndirimler için Blizard Mağazasını Buradan ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar