iPhone Xiaomi'nin 500 Dolarlık Telefonunu GeçemediÇinliler İle Rekabet İçinde Olan iPhone Bir Kez Daha Yenildi

   Geçtiğimiz dönemlerde iPhone ile Huawei'nin rekabetine şahit olmuştuk. Huawei ile olan rekabette yenilen ve Huawei'ye siyaset aracılığıyla bazı yaptırımlarda bulunan iPhone bu seferde Çin'in başka bir markasına yenik düştü.
   Günümüzde neredeyse herkes için telefonunda ki kamera önemli bir yer tutuyor. Peki ya telefona verdiğimiz parayı fotoğraf kalitesi olarak geri alıyor muyuz? İşte tam burada araya dünyaca ünlü kamera karşılaştırma platformu DXOMARK giriyor.

iPhone'nin 1200 Dolarlık Yeni Telefonu Xiaomi'nin 500 Dolarlık Telefonunun Arkasında Kaldı

Dünyaca ünlü kamera karşılaştırma platformu DXOMARK uzmanları iPhone'nın yeni modeli 

iPhone 11 Pro Max'ı puanladılar. 1200 dolarlık değeri olan telefon Xiaomi'nin geçtiğimiz günlerde yayınladığı Amiral Gemisi bile olmayan telefonunun gerisinde kaldı. iPhone 11 Pro Max DXOMARK sitesinde 117 puan alırken Xiaomi'nin geçtiğimiz günlerde tanıttığı Xiaomi Mi CC9 Pro modeli 121 puan aldı. Apple her ne kadar geçmişin efsanesi bizi akıllı telefonlarla tanıştıran bir marka olsa da saltanatı bitiyor gibi gözüküyor. Bakalım gelecek günlerde iPhone bir hamle yapıp rakiplerinden öne geçecek mi yoksa yeni bir Nokia vak'ası mı olacak.

DXOMARK İLK 10

Yorum Gönderme

0 Yorumlar