Resident Evil 3: Nemesis Remake Geliyor

Eurogamer’ın da kendi kaynaklarından edindiği bilgiye göre, Resident Evil 3: Nemesis remake bir süredir geliştirme aşamasında. Ancak Eurogamer, Capcom’un şu anlık geçtiğimiz aylarda duyurulan serinin yeni co-op oyunu Project Resistance üzerinde daha fazla odaklandığının altını çiziyor.


Dün gece YouTube kanalı Spawn Wave ve haber sitesi Video Games Chronicle tarafından ortaya atılan söylentilerden sonra, oyunun basınının en güvenilir sitelerinden biri olan Eurogamer'ın kaynakları da oyunun varlığını doğruladı.
Çıkış yapacağı platformlar hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmuyor fakat oyunun çapraz platform desteği sunması olası, zira 2020 sonuna doğru hem PlayStation 5 hem de Xbox Scarlett piyasaya sürülecek.
Capcom tarafından henüz resmi bir açıklama yok. Duyuruyu The Game Awards 2019 etkinliğinde görme ihtimalimiz bir hayli yüksek. The Game Awards 2019 canlı yayını 13 Aralık Cuma Türkiye saati ile 04:30'da başlayacak ve YouTube, Twitch, Mixer, Facebook ve Twitter üzerinden canlı olarak izlenebilecek.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar