Netflix, You Dizisinin İkinci Sezon Fragmanını Yayınladı

Netflix, You Dizisinin 2. Sezon Fragmanını Resmi Youtube Kanalında Yayınladı

Hatırlayacağınız üzere ilk sezonda, ilk görüşte aşık olduğu Beck’i tavlamak için elinden gelen her şeyi yapabilecek olan Joe’nun, yavaş yavaş Beck’i takıntı hâline getirmesini ve bu noktadan sonra karmaşık bir hâl alan olaylar zincirini izlemiştik. Dizinin sezon sonunda Joe’nun takıntılı aşkını öldürmesi ve daha sonrasında eski sevgili Candace Stone’un aniden ortaya çıkmasıyla birlikte dizi, tamamen içinden çıkılamaz bir hâl almıştı. 

you dizisi 2. sezon fragmanı

Dizinin ikinci sezonunda ise Candace’in dönüşünün, Joe’nun hayatını nasıl etkileyeceğini ya da Joe’nun hayatının nasıl dayanılmaz bir hâle geleceğini izleyeceğiz. Bu noktada Candace’ten kaçmak için Los Angeles’a yerleşen ve artık Will adını kullanan Joe, bu şehirde yeni bir kadına aşık oluyor.

You | Resmi Fragman

You Dizisinin Konusu

Zeki bir New York'lu olan Joe, bir kitapçı işletmektedir. Bir gün kitapçıya gelen Beck, Joe’nun ayaklarını yerden keser. Joe, ilk görüşte Beck’e aşık olmuştur. Joe, sevdiği kızın kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Beck’i elde etmek için teknolojiyi kullanmaya başlayan ve onu her yerde takip eden Joe’nun takıntılı tavırları Beck’in en yakın arkadaşı Peach’ı şüphelendirse de ona engel olamaz. Joe, sonunda Beck’in takipçisi olmaktan çıkıp erkek arkadaşı olmayı başarır. Ancak Joe'nun takıntılı hali artarak devam edince, işler içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar