Yeni Mac Pro, 10 Aralık'ta Satışa Çıkıyor

Bir yıldan fazla bir süredir takılmadan sonra, Apple Haziran ayında WWDC'de yeni Mac Pro'yu tanıttı. 

Apple'ın üst düzey Mac Pro masaüstünü ve Pro Display XDR monitörünü beklemek neredeyse bitmek üzere - Apple tarafından bazı kullanıcılara gönderilen e-postalar 10 Aralık Salı günü bir açılış tarihini teyit ediyor.

Birimlerin müşterilere ulaşmak için tam olarak ne kadar süreceği belli olmasa da, Noel ağacınızın altında yeni bir Mac Pro bulabilirsiniz (çok derin ceplere sahip sevgi dolu bir akrabanız varsa).

Bir Aralık lansman tarihinin söylentileri vardı ve Apple, Mac Pro ve Pro Display XDR'nin "bu sonbaharda" olacağına dair verdiği sözü yerine getirmek için hızlı bir şekilde tükeniyordu.

  •      Yeni özellikler Google Asistan
  •      OnePlus 8 Lite render
  •      İPhone SE 2 iPhone 9 olarak adlandırılabilir.
Donanım aslında Haziran ayında WWDC 2019'da gösterildi, ancak resmi bir açılış tarihi için şimdiye kadar beklemek zorunda kaldık - ve o zamandan beri üç yeni iPhone ve yeni bir MacBook Pro vardı.

Para Harcamak için Tam zamanı

Apple'ın Mac Pro yapılandırmalarını ve fiyatlandırmasını netleştirmesini bekliyoruz, ancak 10 Aralık'ta tüm ayrıntıları bekliyoruz. Baz modelin size $5,999 ABD Doları (yaklaşık 4,565 £ / 8,765 ABD Doları). maliyete mal olacağını biliyoruz.

Bu size sekiz çekirdekli bir Intel Xeon W yongası, 32 GB bellek ve AMD Radeon Pro 580X grafik kartı kazandıracak. Bu farklı bileşenleri yükseltmeye başladığınızda, fiyat daha da yükselecek.

Pro Display XDR'ye gelince, bunun başlangıç fiyatı 4.999 ABD Doları
(yaklaşık 3,805 £ / 7,305 ABD Doları) olarak belirlenmiştir ve bu stantsızdır. Açıkçası bu donanım parçaları pazarın en yüksek seviyesine yöneliktir.

Apple web sitesi hala Mac Pro ve Pro Display XDR'yi "yakında geliyor" olarak göstermeye devam ediyor, ancak 10 Aralık'ta değişecek - sevkiyat ve yapılandırmalarla ilgili tüm soruların yanıtlanacak.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar