Falcon ve Winter Soldier Dizisi Bu Yıl Yayınlanacak

Marvel Sinematik Evreni bu yıl yeni bir maceraya atılıyor ve dizilerle de karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan Disney+ üzerinden yayınlanacak olan MCU dizilerinden bu yıl göreceklerimiz, The Falcon and The Winter Soldier ve WandaVision. Aslında WandaVision dizisi ilk etapta 2021 için planlanmıştı, Winter Soldier & Falcon dizisi de bu yılın kış döneminde yayınlanacaktı. Ancak Disney ve Marvel ortaklığı planları biraz erkene aldı.

Captain America'nın Avengers: Endgame ile bıraktığı mirası taşıyacak olan Falcon ve Bucky'nin maceraları bu yılın Ağustos ayında yayınlanmaya başlayacak.
Deadline'ın haberine göre Disney+ takvimde bir değişikliğe gitmiş. Muhtemelen bunun sebebi yine 2020 yılı içerisinde WandaVision dizisini de izleyecek olmamız. Dizide ayrıca MCU'da da gördüğümüz kötülerden Daniel Brühl'ün canlandıracağı Baron Zemo'yu da göreceğiz. Dizinin en ilgi çeken kötüsü ise Wyatt Russell'in canlandıracağı U.S. Agent/Super-Patriot karakteri olacak gibi gözüküyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar