En İyi Oyun Odaklı Torrent Siteleri

En iyi Oyun Odaklı Torrent Siteleri


Torrent nasıl kullanılır?

Torrent kullanmak için öncelikle torrent uzantılarını indirmeye sağlayan programa ihtiyacınız var.

Bahsettiğimiz programı buradan indirebilirsiniz.

İndirdikten sonra verdiğimiz torrent sitelerinden indirmek istediğiniz film, oyun ya da müziğin adını aratın ve indirin.

İndirdiğiniz .torrent uzantılı dosyayı başlattığınız da kurduğunuz program ile birlikte açılacak ve indirilmeye başlanacak.

Eski adıyla The Pirate Bay olan bu torrent sitesi ne kadar yaptırıma maruz kalırsa kalsın yaşamaya devam ediyor.
Senelerdir değişmeyen kullanıcı dostu arayüzüyle, günümüz standartlarına göre oldukça hızlı çalışıyor.

RARBG
2008 yılından beri aktif olan RARBG kaliteli torrentleri ve kullanım kolaylığının yanı sıra sürekli yeni içerik eklemesi ile de tanınmıştır.
 RARBG, listelediği torrentleri olabildiğince güncel tutmaya özen gösteriyor. 

1337x
Eğer ne aradığınızı bilmiyorsanız, 1337x basit ve düzenli arayüzü ile seveceğiniz torrenti bulmanıza yardımcı olur. 
İnternet sitesi kısa zaman önce büyü bir yeniden yapılanma sürecine girdi ve bazı önemli güvenlik risklerini ortadan kaldırıp düzeni iyileştirdi.
Ayrıca her kategori için en iyi 100 torrente kolayca ulaşabiliyorsunuz.

TorLock

TorLock olağan üstü bir kullanıcı deneyimini devasa torrent listesi ile bir araya getiriyor, özellikle anime bölümleri ve kitaplar arıyorsanız bu tam size göre.
TorLock’ta bulunan bazı şeyleri diğer sitelerde bulmak oldukça zordur. Ancak buradaki 4,8 milyon torrent arasında en popülerleri bulmanız da olasıdır.

Zooqle
Arayüz genel olarak oldukça kullanışlı, ancak bazı noktalarda daha iyi olabilir. Buna rağmen torrent sitesinin kullanımı oldukça kolay ve aradığınız şeyi bulmanızı sağlayacak bir arşive sahip.
Sadık kullanıcılarının çoğu, Zooqle’ın kendini geliştirme şeklinden memnundur. Yani gelecekte daha iyi ve büyük olacağını şimdiden öngörebiliriz.

Kickasstorrents‘ın kapatılmasından sonra özellikle Türkiye’deki kullanıcıların ilk tercihi Zamunda.NET olacaktır. Bulgaristan merkezli bir Torrent sitesi olan Zamunda, aslında dünya genelindeki sıralamada üst sıralarda olmasa da, ülkemizde en çok kullanılan web sitelerinin başında geliyor. 

Torrent Downloads
TorrentDownloads henüz yeni olmasına rağmen birkaç yıl içerisinde en popüler torrent siteleri arasına yerleşmeyi başardı. Her ay milyonlarca kullanıcı siteyi ziyaret ediyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar