En Kullanışlı E Posta Servisleri

Gmail 


Dünyanın en büyük arama motoru Google’ın ücretsiz e-posta hizmeti olan Gmail, pratikte sınırsız alan vermektedir. Kullanıcı arayüzü oldukça kullanışlıdır ve aslına bakarsanız akıllıca tasarlanmıştır, birçok özelliği beraberinde getirmektedir. Gmail, e-postaların okunduğu sayfalarda içeriksel reklam yayınlayabilmektedir.

Yandex Mail 


Yandex.Mail, güçlü web erişimi, mobil uygulamalar, POP, IMAP erişimi ve sınırsız depolama alanıyla eksiksiz, zengin ve kullanılabilir bir e-posta deneyimi sunuyor. İOS ve Android için mobil uygulamalar, Yandex.Mail’i elinizde kullanmanıza olanak tanır.
Verimli e-posta kullanımı, mesaj şablonları ve e-postaları zamanlamak için seçenekler ve zamanında yanıt almazsanız hatırlatılması için son derece yararlıdır. Metin parçacıkları ve muhtemelen bir makine öğrenmesi, hem şablonları hem de normal e-posta yazmayı daha da kolaylaştırabilir ve e-postayı sıralamak için filtreler daha çok yönlü olabilir.
Kullanışlı e-kartlar eğlenceli ve renkli dokunuşlar eklerken, kullanışlı bir klavye kısayolları seti Yandex.Mail’in web üzerinde etkili olmasını sağlar. Yazık Yandex.Mail web üzerinde tam bir IMAP e-posta programı olarak çalışmıyor; Yine de mevcut POP hesaplarına erişebilirsiniz.

Yaani Mail


Yaani mail servisinde her e-posta hesabı için 2 GB e-posta saklama alanı kullanıcı sunuluyor. Gönderilecek e-posta iletilerinin büyüklüğü için üst sınır 50 MB iken, en fazla 10 adet eke izin veriliyor. Bir hesapta saatte en fazla 100 kişiye e-posta gönderilebiliyor. Ayrıca bir hesaptan günde en fazla 1000 kişiye e-posta gönderilebiliyor. Böylelikle Yaani Mail’ın spam amaçlı kullanılmasının da önüne geçiliyor. Fakat şuanki hali rakiplerine göre büyük ölçüde yetersiz

Yahoo Mail


Yahoo! Mail en saygıdeğer e-posta hizmetidir. Zaman içinde test edildiğinde, yararlı olduğu kanıtlanmış birçok şey bulunur: örneğin, otomatik olarak dosyalara gönderilen e-postaları otomatik olarak kopyalamak için özel klasörler ve filtreler.
Yahoo! Posta, genel kullanıma açık bir zevktir, serbest biçimli etiketleme ve akıllı klasörler, e-posta şablonları veya önerilen yanıtlar gibi güzel eklemeler olabilir.
Cevaplardan bahsetme, Yahoo! Mail’in kompozisyonu, daha çabuk ve çekici olan yakın çekimsiz emoji (anlık mesajlaşmada olduğu gibi) ile nezaket ve zengin kurgudan daha hoş olan kırtasiye ile öne çıkıyor.
Yahoo! Mail, organizasyon araçlarındaki eksiklikten dolayı, arama motorunun ekstra faydası vardır: sadece sonuçları kapsamlı ve hızlı bir şekilde döndürmekle kalmaz, aynı zamanda bunlar da yararlı bir şekilde gruplandırılır.

Mail.com


Mail.com ve GMX Mail, spam ve virüslerin iyi filtrelenmiş güvenilir e-posta hizmetleridir.
Sınırsız çevrimiçi depolama, arşivleme yapmanıza ve dosya tanımlamanıza olanak tanır (özel klasörler içinde, etiketler veya düzenleme için diğer araçlar eksiktir). Cevap vermediğiniz zaman, spektaker olmayan arayüz, renkli e-posta kırtasiye ve tatlı bir emoji seti sunar – bazıları süper boyuttadır.
Emoji ve kırtasiye ürünlerinden vazgeçmek istiyorsanız, POP ve IMAP erişimi maalesef yalnızca ücretli bir eklenti olarak kullanılabilir.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar