Netflix, La Casa De Papel'in 4. Sezon Fragmanını Yayınladı

Netflix, La Casa De Papel'in 4. Sezon Fragmanını Yayınladı 

Netflix‘in en sevilen dizisi olan La Casa de Papel’den sevenleri sevindirecek yeni bir haber daha geldi. Uzun bir süredir beklediğimiz fragman sonunda geldi.


Bir önceki sezon ekibe yeni kişiler katılmış ve izleyiciler fazla sürprizle karşılaşmıştı. Ekip içerisinde asla aşk yaşanmaması beklenirken ciddi aşklar yaşanmıştı. Özellikle profesör ve müfettiş arasında yaşanmış olan aşk diziyi ciddi anlamda daha güzel bir hale getirmiş sebebi ise müfettişin yer değiştirmesi olmuştu.
Yayınlanan Fragman

Dizinin Konusu
La Case De Papel'de bir soygun hikayesi anlatılıyor. Soygunun başında Profesör lakaplı biri İspanya Kraliyet Darphanesi'ni soymak için ekibini toplarlar. Profesör her biri ayrı alanında ün yapmış suçlu kişileri bir araya getirir.Sonrasında ise beş ay boyunca bir eve kapanarak, her ihtimali hesaba katarak, ek planlar yaparak kusursuz soygunu planını yapıyorlar. 5 ayın bitmesinden sonra planı devreye giriyor ve soygun başlıyor. Artık her şey hazırdır. 8 kişi, rehineleri de yanlarına alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kitler fakat hiç hesaba katmadıkları olaylar gerçekleşir.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar