En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

AVAST

Avast Antivirüs programı, piyasada yer almakta olan antivirüs yazılımları arasında kuşkusuz en iyilerden biridir. Gelişmiş malware yazılım engelleme özelliği, kullanıcıları phishing saldırılarından koruma konusunda başarısı ve modeminize kadar internet bağlantınızın önünde tam zamanlı bir koruma kalkanı oluşturuyor olması Avast’ın bilinen en iyi özellikleridir.

Her yıl yenilenmiş bir sürümüyle kullanıcıların karşısına çıkan Avast, ayrıca neredeyse günlük olarak veri tabanını güncelliyor ve kullanıcıların bilgisayarlarının yeni çıkan virüslere karşı sürekli tetikte kalmasını sağlıyor. Yapılan bilgisayar testleri sonucunda da Avast’ın başarısı gözle görülüyor ve en iyi koruma skoruna sahip ilk 5 yazılım arasında Avast mutlaka ilk 3 içerisinde bir yerlerde yer ediniyor.

Avast gelişmiş bir koruma sunuyor olmasının yanı sıra diğer birçok antivirüs programının aksine yalnızca ücretli kullanıcıları baz almıyor. Sunmuş olduğu ücretsiz sürümüyle Avast tüm kullanıcıların bilgisayarlarını internet tehditlerinden koruyor. Sonradan satın alabileceğiniz indirimli paketlerle de size daha üst seviye bir korumayı sunabiliyor.

Buradan Ücretsiz İndirebilirsiniz.

WİNDOWS DEFENDER

Kısaca MSE dediğimiz bu antivirüs programı Microsoft’un bir ürünü. Bu programı kullanmak için orjinal bir windows sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Programın en güzel yanı hiçbir reklam ekranını size göstermemesi ve en güncel zararlı güncellemelerini otomatik olarak yapması. Kolay kullanıcı ara yüzü de dikkat çeken bir diğer yönü, size iş bırakmadan çoğu işi kendisi halledecektir.En son zararlıları kaldırmada başarılı olan bu program, sistem kaynaklarınızı zorlamayan antivirüs programları arasında.

KASPERSKY

Kaspersky sizi virüslerden ve kötü amaçlı yazılımlardan korumak için ücretsiz olarak hizmet veren bir antivirüs programıdır. Farklı antivirüs programları gibi size ekstra bir özellik sunmuyor fakat yaptığı işin de en iyilerinden birini yapıyor. Biraz karmaşık ve anlaşılması zor bir arayüzü olsa da düşük ve orta seviye sistemlerde oldukça başarılı bir performans sergiliyor.

Buradan Ücretsiz İndirebilirsiniz.

AVG ANTİVİRÜS

AVG bilgisayara karşı yapılan saldırılardan birkaç kez tehlikeyi savuşturamazada genel olarak tüm web tabanlı saldırılarına karşı sistemi korudu. Daha öncede başarılı olduğu testlerden sonra ücretsiz bir yazılıma göre ortalama bir başarının üstünde başarı sağlayarak tercih edilebilecek programlar arasındaki yerini almış oldu. AVG’nin ücretsiz programı sayesinde mailerinizi spam ve mail yoluyla karşılaşabileceğiniz sorunlara karşıda başarıyla koruyabilirsiniz. Türkçe dil desteği mevcuttur.

Buradan Ücretsiz İndirebilirsiniz.

COMODO ANTİVİRÜS

Bulut tabanlı tarama, en son tehditlere karşı üstün koruma sağlar. Akıllı koruma, bilinmeyen ve şüpheli dosyaları otomatik olarak sanboxda çalıştırır. Kolay kullanımlı arayüz, kurmanızı ve unutmanızı sağlar. Tüm şüpheli dosyaların izole edilmesi, PC’ye bulaşma olasılığını ortadan kaldırır. Sürekli olarak en yeni virüs imzaları ile güncelleniyor. Antivirus yazılımımız, PC’nizin kritik kaynaklarına erişmek isteyen bilinmeyen dosyaları potansiyel olarak zararlı kabul eder ve bu açık pencereyi kapatır. Savunma+ adını verdiğimiz Comodo teknolojisi, bu dosyaları otomatik olarak izole eder, böylece bilgisayarınıza ve size zarar veremezler.

Buradan Ücretsiz İndirebilirsiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar