En İyi Ücretsiz VPN Servisleri

Genellikle, ücretsiz bir ürün almak ile bir ürün satın almak arasındaki seçim nettir. Neden ücretsiz olarak alabileceğiniz bir şey için para ödeyesiniz?

Gelin Hep Birlikte Birbirinden Harika Ücretsiz VPN Servislerini İnceleyelim.Kendi başına bir VPN servisi değildir. İnterneti açık, özgür ve güvenli tutmak amacıyla web tarayıcısıdır.

Opera tarayıcısı Android, Windows, Mac ve Linux için kullanılabilir. Dahili bir reklam engelleyici ve VPN’in yanı sıra kötü amaçlı yazılım koruması ve diğer gizlilik özelliklerine sahiptir. VPN işlevi, anonim tarama için kimliğinizi gizler; bu özellikle halka açık Wi-Fi ağlarında kullanışlıdır.


Sınırlı sayıda sunucu, sınırsız bant genişliği

ProtonVPN, kullanıcıların sevdiği, kullanımı kolay, sezgisel bir arayüz ve çoklu platform uyumluluğu sunar. Şirket ayrıca güçlü şifreleme ve protokoller dahil olmak üzere çok güçlü güvenlik özellikleri sunar.

Sade, güvenilir ve ücretsiz bir servis sunar. Aylık 2GB ücretsiz veri elde edersiniz, güvenlik protokollerinin tüm avantajlarından faydalanırsınız ve bağlanmak için beş ülke arasından seçim yapabilirsiniz. Bu sunuculardan sadece biri Avrupa’dadır.


Ücretsiz VPN servisleri arasında belki de en iyi hizmeti Windscribe sunuyordur. Zira servis, 10 farklı ülkeye yüksek hızlı erişim ve 10GB kota ile ücretsiz sürüm olduğunu unutturacak bir VPN servisi vadediyor.

Windscribe’in cömert veri kullanım izni, bu servisi en iyi ücretsiz VPN’lerimizden biri yapar. Ücretsiz hesap kullanıcıları aylık 10GB veri alır ve şirket hakkında tweet atarak ekstra 5GB veri hakkı elde edebilir. Ayrıca, arkadaşlarına tavsiye ederek her ay ekstra 1GB ücretsiz veri kazanabilir.

BONUS


Bu servis, sadece kısa bir süreliğine bir VPN’e ihtiyacınız varsa idealdir. Bir aydan daha az bir süre için seyahat ediyorsanız, sansürü ve coğrafi engelleri ücretsiz olarak atlamak için NordVPN’i kullanabilirsiniz.
En iyi VPN servislerinden biri olan NordVPN’in 7 günlük ücretsiz deneme sürümü bulunuyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar