Ücretsiz Film ve Dizi İzleme Uygulamaları


Günümüzde televizyon yerini Netflix, BluTV gibi platformlara, bırakırken biz de sizler için online olarak film ve dizi izleyebileceğiniz ücretsiz platformları inceledik.

1-) Stremio 


Stremio, torrent aracılığla dizi/film izlenebilen ücretsiz bir uygulamadır. Netflix’in en iyi ücretsiz alternatifi diyebiliriz.

Stremio Google Play Store'da ve App Store'da bulunmaktadır. İndirdikten sonra uygulamaya giriş yapın.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra verimli kullanabilmek için Eklentiler butonuna tıklayın ve gerekli olan eklentileri uygulamamıza kuralım.

Eklentiler Stremio’nun vazgeçilmezidir. Çünkü bütün dizi/film içeriği eklentiler sayesinde uygulamaya bağlanır ve izlenebilir hale gelir.

Buradan: İNDİR

2-) PopCorn TimeOldukça geniş bir film yelpazesine sahip olan Popcorn Time, yüzlerce filmi ücretsiz olarak 
izleyebileceğiniz bir akış servisi.

Filmler oldukça iyi kalitede ve sorunsuz çalışıyor. Filmlerin yanında birçok diziyi de bünyesinde barındıran Popcorn Time, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Popcorn Time uygulamasını, iOS, Android ve Bilgisayar platformlarında ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Buradan: İNDİR

3-) Tubi TV


Tubi TV’de korku, romantizm ve komedi gibi tarzlara göre kategorilere ayrılmış bir dizi ücretsiz film kataloğu bulunuyor. Uygulamada ayrıca, diğer kullanıcıların en beğendiği filmlere de göz atabiliyorsunuz. Platfromdaki filmleri yüksek kalitede sorunsuz bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

Buradan: İNDİR

Yorum Gönderme

0 Yorumlar