Netflix, The Old Guard Filminin Fragmanını Yayınladı

Netflix, başrolünde Charlize Theron'un yer aldığı The Old Guard filminden yeni bir fragman paylaştı. 

Gina Prince-Bythewood’un yönettiği, Netflix ve Skydance yapımı The Old Guard (Ölümsüzlük) filminin fragmanı yayınlandı. 10 Temmuz’da izleyici karşısına çıkacak


The Old Guard, Gina Prince-Bythewood’un yönettiği bir Amerikan süper kahraman filmi. Aynı adlı çizgi romandan uyarlanan filmde Charlize Theron, KiKi Layne, Matthias Schoenaerts, Marwan Kenzari, Luca Marinelli ve Chiwetel Ejiofor rol alıyor.

The Old Guard Filminin Konusu

Birbirine sıkı sıkıya bağlı ve gizemli bir şekilde ölümsüzlük gücüne sahip bir grup paralı asker, Andy (Charlize Theron) adlı bir savaşçı önderliğinde yüzyıllardır ölümlülerin dünyasını koruma mücadelesi vermektedir. Ancak bu gizli ekip acil bir görev için çağrıldığında olağan dışı yetenekleri bir anda ifşa olur. Grup, güçlerini kopyalayarak para kazanmayı amaçlayanların tehdidiyle karşı karşıya kalır. Andy ve gruba yeni katılan Nile (Kiki Layne) adlı asker, her yolu kullanarak grubun bu tehdidi ortadan kaldırmasına yardım etmek zorundadır. Greg Rucka imzalı beğenilen çizgi romandan uyarlanan ve Gina Prince-Bythewood (LOVE & BASKETBALL, IŞIKLARIN ARDINDA) tarafından yönetilen THE OLD GUARD, ölümsüzlüğün göründüğünden daha zor olduğunu gösteren, cesur, sağlam, aksiyon dolu bir öykü.

Yayınlanan Resmi Fragman

Yorum Gönderme

0 Yorumlar