Amazon Prime Dizi ve Film Önerileri

Amazon Prime Video tıpkı Netflix gibi, ancak daha uygun fiyatla Türkiye'de hizmet vermeye başladı. Amazon Prime Video'nun en kaliteli dizi ve filmlerini sizler için derledik. 


 The Boys | IMDB 8.7

The Boys, süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insan, yozlaşmış süper kahramanları ortadan kaldırmak için zorlu bir yolculuğa çıkar.

The Boys - Fragman


FleaBag | IMDB 8.7

Yeni bir trajediden çıkmış Londralı bir kadının hayatla verdiği başa çıkma gelgitlerinin aktarıldığı aynı adlı oyundan uyarlanan dizi, uzun bir aradan sonra çekilen ve çok ses getiren 2. sezonu ile bir fenomene dönüştü ve 2019’un komedi dalındaki tüm ödülleri evine götürmeyi başardı. Phoebe Waller-Bridge’yi de olağanüstü bir yazar/oyuncu zekası olarak bizlerle tanıştıran dizi, izlediyseniz dahi tekrar tekrar izlemeniz gerekenlerden.

FleaBag - Fragman


The Marvelous Mrs. Maisel | IMDB 8.7

The Marvelous Mrs. Maisel 1960’lı yıllarda, New York City’de geçiyor. Şehrin lüks semtlerinden birinde eşi ve iki çocuğuyla birlikte yaşayan Miriam “Midge” Maisel hayatta istediği her şeye sahiptir. Ancak bir gün tesadüf eseri, hiç bilmediği bir yeteneğe sahip olduğunu keşfeder ve bu gelişme hayatını derinden sarsar.

The Marvelous Mrs. Maisel - Fragman


Tom Clancy’s Jack Ryan | IMDB 8.1

Eğer oyunlarla adını duyuran, romanlarla büyüyen Tom Clancy evrenini sevdiyseniz, bu dizi tam size göre. CIA’de analist olarak görev alan baş kahramanımız Jack Ryan, ülkesine yapılmak üzere olan büyük çaplı bir terör saldırısının farkına varır ve ülkesini korumak adına masa başı işini bırakıp kolları sıvamak zorunda kalır. 

Tom Clancy’s Jack Ryan - Fragman


Bosch | IMDB 8.4 

Los Angeles Polis Departmanı cinayet masası dedektifi Harry Bosch, 13 yaşında bir çocuğa ait olduğu tespit edilen bir kemik bulunmasının ardından olayı sorgulamaya başlar. Tam bu sıralarda Dedektif Bosch, haksız yere bir seri katili öldürme suçuyla da federal mahkemede yargılanmaya başlar.

Bosch - Fragman 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar